İçeriğe geç
Kick The Buddy Oyna Bilgisayar · Telefon · Tablet

Kick The Buddy

StoreRider · Silah Oyunları

Kick The Buddy, Buddy'ye vurup onu esnettiğin ve fırlattığın, ardından silah ve araçlarla fizik tepkilerini tetiklediğin bir ragdoll tıklama oyunudur.

Kick The Buddy nasıl oynanır?

  1. Hasar vermek ve nakavt göstergesini doldurmak için odada Buddy ile etkileşime geç.
  2. Buddy'ye vur, onu esnet, fırlat veya salla; ardından Notepad'den kullanabileceğin araçları seç.
  3. Kazandığın altınları ek araçlar, kıyafetler ve odalar için harca.
  4. Geleneksel bir bölüm veya belirli bir oyun sonu olmadığı için Buddy ile denemeler yapmaya devam edebilirsin.

Bilgisayar

  • Sol tıkBuddy'ye vur
  • Tıklayıp sürükleBuddy'yi esnet, fırlat veya salla
  • Silah simgesine tıklaNotepad'i aç ve araçları seç

Dokunmatik ekran

  • Buddy'ye dokunOna vur
  • Dokunup sürükleBuddy ile etkileşime geç, onu esnet veya fırlat
  • Silah simgesine dokunNotepad'i aç ve araçları seç

Kick The Buddy hakkında

Kick The Buddy, konuşan bir ragdoll olan Buddy ile aynı odada geçen tek oyunculu bir stres atma aksiyon oyunudur. Tıklayarak ona vurabilir, sürükleme hareketleriyle çekip fırlatabilir veya Notepad'den silah ve araçlar seçebilirsin. Oyunun odağında belirli bölümler ya da bir hikâye yerine abartılı fizik tepkileri yer alır.

Hasar vermek nakavt göstergesini doldurur ve altın kazandırır. Altınları daha fazla araç, kıyafet ve oda almak için harcayabilirsin. StoreRider tarafından geliştirilen tarayıcı sürümü 2026'da yayımlandı ve bilgisayar ile dokunmatik ekran kullanımını destekliyor.

Kick The Buddy için ipuçları

  • Sadece vurmak yerine Buddy'yi esnetmek, fırlatmak veya sallamak istediğinde sürükleme hareketlerini kullan.
  • Kullanabileceğin silah ve araçlar arasında geçiş yapmak için Notepad'i aç.
  • Ek araçların, kıyafetlerin ve odaların kilidini açmak için kazandığın altınları kullan.

Oyun bilgileri

Geliştirici
StoreRider
Yayın tarihi
2026
Tür
Ragdoll tıklama oyunu
Oyuncular
Tek oyunculu
Cihazlar
Bilgisayar, telefon ve tablet

Sıkça sorulan sorular

Nasıl altın kazanırım?

Hasar vermek nakavt göstergesini doldurur ve sana altın kazandırır.

Notepad'den neleri seçebilirim?

Notepad, Buddy ile etkileşime geçerken kullanabileceğin silahları ve araçları seçmeni sağlar.

Kick The Buddy'yi kim yaptı?

Kick The Buddy, StoreRider tarafından geliştirildi. İlk olarak 2026'da yayımlandı.

Kick The Buddy'yi telefonumda oynayabilir miyim?

Evet. Kick The Buddy, bilgisayarların yanı sıra telefon ve tabletlerde de çalışır.

Kick The Buddy'yi arkadaşlarımla oynayabilir miyim?

Hayır. Kick The Buddy tek oyunculu bir oyundur.

Kick The Buddy ücretsiz mi?

Evet. Kick The Buddy'yi Yuppiy'de hiçbir şey indirmeden tarayıcından ücretsiz oynayabilirsin.

Daha fazla Silah Oyunları

Tümünü gör →

Bu oyunun kategorileri

Bu oyunda ne sorun var?