İçeriğe geç
Geometry Dash Oyna Bilgisayar · Telefon · Tablet

Geometry Dash

RobTop Games · Beceri Oyunları

Geometry Dash, otomatik hareket eden bir simgeyi müzikle senkronize bölümlerde yönlendirdiğin ve engellerden kaçındığın bir ritim platform oyunudur.

Geometry Dash nasıl oynanır

  1. Her bölümde hareket eden simgeyi müziğin ritmine uygun bir zamanlamayla yönlendir.
  2. Zıpla, uçuşu kontrol et ve sivri uçlarla diğer engelleri aşmak için geçitlerden geç.
  3. Çarpışma genellikle bölümü yeniden başlatır; sona ulaşmak ise denemeyi tamamlar.

Bilgisayar

  • Boşluk tuşuzıpla
  • Yukarı ok tuşuzıpla
  • Uçuşu veya tekrarlanan hareketleri kontrol etmek için Boşluk ya da Yukarı ok tuşunu basılı tut

Geometry Dash hakkında

Geometry Dash, Robert Topala tarafından geliştirilen ve 2013'te iOS ile Android için RobTop Games tarafından yayımlanan bir ritim platform oyunudur. Renkli, müzikle senkronize bölümlerde sivri uçlar ve diğer engeller arasında otomatik hareket eden bir simgeyi yönlendirirsin.

Özgün oyun daha sonra bilgisayarlara da çıktı ve zorlu oynanışı, kullanıcı yapımı bölümleri ve geniş çevrim içi topluluğuyla tanındı. Bu kayıt, kimliği belirtilmemiş bir web uygulamasına ait olduğundan özellikleri özgün oyundan farklı olabilir.

Geometry Dash için ipuçları

  • Engel düzenlerini ezberle; çünkü zamanlama ve tekrar tekrar denemek oynanışın temel unsurlarıdır.
  • Geçitleri dikkatle izle; yer çekimini, hareket biçimini veya yönü değiştirebilirler.
  • Pratik tarzı kontrol noktaları varsa zor bölümler üzerinde çalışmak için bunları kullan.

Oyun bilgileri

Geliştirici
RobTop Games
Çıkış tarihi
2013
Tür
Ritim platform oyunu
Oyuncular
Tek oyunculu
Cihazlar
Bilgisayar, telefon ve tablet

Sıkça sorulan sorular

Geçitler ne işe yarar?

Geçitler, bölüm sırasında yer çekimini, hareket biçimini veya yönü değiştirebilir.

Bir engele çarparsam ne olur?

Çarpışma genellikle bölümü yeniden başlatır; bu nedenle o kısmı yeniden denemen gerekir.

Geometry Dash'i kim yaptı?

Geometry Dash, RobTop Games tarafından yapıldı. İlk olarak 2013'te yayımlandı.

Geometry Dash'i telefonumda oynayabilir miyim?

Evet. Geometry Dash, bilgisayarların yanı sıra telefon ve tabletlerde de çalışır.

Geometry Dash'i arkadaşlarımla oynayabilir miyim?

Hayır. Geometry Dash tek oyunculu bir oyundur.

Geometry Dash ücretsiz mi?

Evet. Geometry Dash'i Yuppiy'de hiçbir şey indirmeden tarayıcında ücretsiz oynayabilirsin.

Daha fazla Beceri Oyunları

Tümünü gör →

Bu oyunun kategorileri